تعرفه اینترنت در سال ۱۴۰۳

تمامی مبالغ در تعرفه اینترنت بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد.

تعرفه اینترنت ADSL

تعرفه اینترنت TD-LTE

تعرفه اینترنت td lte از قیمت ۳۵ هزار تومان شروع می‌شود. شما می‌بایست با توجه به میزان حجم مصرفی ماهیانه خود یکی از این سرویس‌ها را انتخاب کنید. اینترنت td lte، پیشنهاد خوبی برای مشترکینی است که میزان حجم ماهیانه مصرفی آنها متوسط است.

مودم td lte s1
اطلاعات بیشتر ثبت نام

تعرفه اینترنت FD-LTE

اینترنت FD LTE یکی از انواع سرویس‌های LTE است که با سرعت بین ۱ تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه با یک مودم و  یک عدد سیم کارت مخصوص برای اتصال به اینترنت به کاربران عزیز ارائه می‌شود.

اینترنت FD LTE ( اینترنت 4G) برای مکان‌هایی پوشش شبکه 4.5G وجود ندارد، گزینه مناسبی است.

اطلاعات بیشتر ثبت نام

تعرفه اینترنت وایرلس رادیویی (Wireless)

اینترنت رادیویی علاوه بر اینکه پرسرعت‌ترین اینترنت در کشور ما است، دارای تعرفه مناسب و ارزان قیمت نیز می‌باشد. در واقع اینترنت رادیویی (وایرلس) برای مشترکین پرمصرفی که نیاز به سرعت دانلود و آپلود بالا دارند، بهترین گزینه است.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هرچه میزان ترافیک بالاتری انتخاب کنید، قیمت به ازای هر گیگ کاهش می‌یابد.

قیمت تجهیزات مورد نیاز اینترنت رادیویی - رادیو lhg 5 hp xl
اطلاعات بیشتر ثبت نام

تعرفه اینترنت وای ال تی (Wilt)

اینترنت وای ال تی (WILT) یکی از انواع اینترنت‌های وایرلس رادیویی است که با سرعت بالا برای همه اشخاص و در شهرها، روستاها قابل ارائه است. اینترنت wilt حتی در مکان‌هایی که فاقد آنتن دهی موبایل هستند، نیز قابل اجرا می‌باشد.

تعرفه این سرویس کاملا مقرون به صرفه بوده و طبق جدول محاسبه می‌گردد.

اطلاعات بیشتر ثبت نام

امنیت پرداز نماینده رسمی چندین اپراتور دارای مجوز FCP در کل کشور می‌باشد. برای ثبت‌نام و خرید اینترنت فقط در چند دقیقه، همین حالا با شماره‌های زیر تماس گرفته و راهنمایی‌ لازم را از کارشناسان ما دریافت کنید.