شرکت امنیت پرداز یک شرکت خصوصی در حوزه IT است که فعالیت خود را با ارائه راهکارهای فناوری در سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است. امنیت پرداز با دارا بودن نمایندگی معتبر و رسمی از اپراتورهای دارای مجوز FCP، خدماتی همچون اینترنت پرسرعت، شبکه، VOIP و امنیت اطلاعات را در سطح کشوری ارائه می‌دهد. رسالت اصلی این مجموعه دسترسی همه افراد جامعه به خدمات فناوری مانند اینترنت قوی و پرسرعت و در نتیجه رفاه، پیشرفت و آبادانی بیشتر هموطنانمان است.

امنیت پرداز پس از کسب سالها تجربه، موفق شده است با استفاده از دانش فناوری روز و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و خلاق، گامهای موثری در زمینه ارائه یک اینترنت پرسرعت و البته متفاوت با آنچه تاکنون دیده‌اید، بردارد.

امنیت پرداز

خدمات ما

خدمات اینترنت پرسرعت امنیت پرداز، برای کاربران خانگی، سازمانی و حرفه‌ای در قالب سرویس‌های مختلفی ارائه می‌گردد. این سرویس‌ها شامل ADSL، ADSL2+، VDSL، اینترنت نسل چهارم ثابت بر بستر سیمکارت مانند TD-LTE و یا FD-LTE و همینطور اینترنت بر بستر وایرلس و امواج رادیویی به صورت پهنای باند اختصاصی (Dedicated) و اشتراکی (Shared) و حتی اجرای پروژه‌های فیبر نوری می‌باشد.

گفتنی است که ارائه پهنای باند پرسرعت در نقاط دور افتاده شهرها و حتی روستاها یکی دیگر از دستاورد‌های مهم این مجموعه است. ما توانسته ایم بدون توجه به موقعیت مکانی، دسترسی تعداد زیادی از مشترکین را به اینترنت پرسرعت فراهم کنیم. علاوه بر این؛ اجرا و پیاده‌سازی خدمات VOIP، خطوط NGN و همینطور انجام پروژه‌های تست نفوذ و امنیت اطلاعات از دیگر فعالیت‌های امنیت پرداز در این سال‌ها می‌باشد.

همواره در امنیت پرداز كوشش شده است تا بهترین راه‌کارها با توجه به نیاز و بودجه کاربران در اختیارشان قرار داده شود. به همین علت مشاوره‌های رایگان، مهم‌ترین قسمت فرآیند خرید در مجموعه ما محسوب می‌شود.

شفافیت در ارائه قیمت نیز یکی دیگر از اصول مجموعه ما بوده که کاربران را از سردرگمی نجات داده و به آنها قدرت انتخاب و مقایسه می‌دهد.

ارزش‌های سازمانی ما

از دیگر مزیت‌های رقابتی مجموعه امنیت پرداز که می‌توان به آن اشاره داشت، ارتباط صریح و سازنده با کاربران است. به طوریکه کاربران و چه بسا مشترکین می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان واحد‌های مختلف اداری، فروش، فنی و پشتیبانی در ارتباط باشند.

این ارتباط دائمی باعث می‌شود که امنیت پرداز همواره از نظرات، پیشنهادات و انتقادات کاربران استفاده کند و به دنبال آن انتظارات مشترکین خود را تأمین كرده و برای بهبود وضعیت موجود گام‌های بلندتری بردارد.

تماس با ما

هدف از ایجاد این وب‌سایت نیز، اشتراک‌گذاری اطلاعات با کاربران یعنی معرفی محصولات و خدمات ما و ایجاد ارتباطی بهتر با آنها بوده است. در واقع کاربران از طریق سایت می‌توانند با سرویس‌ها، قیمت‌ها، جشنواره‌های فصلی و همینطور جزئیات هر طرح و خدمتی آشنا شوند و در صورت نیاز از طریق راه‌های ارتباطی به صورت آنلاین در چت، یا ایمیل و یا حتی تماس مستقیم با کارشناسان (در ساعات ۹ الی ۱۸ عصر) مشکلات و سوالاتشان را مطرح کنند. کارشناسان امنیت پرداز در تمامی ساعات مذکور با تمرکز بر دو ویژگی قابل اعتماد و منحصر به فرد بودن در در کنار این عزیزان خواهند بود.

در پایان هم این افتخار را داریم که اعلام کنیم که تاکنون در سراسر ایران به بیش از ۳۰۰۰ مشترک خدمت رسانی کرده‌ایم. امیدواریم از محصولات و خدمات ما به همان اندازه که ما از ارائه آن‌ها به شما لذت می‌‌بریم، لذت ببرید. در پایان خوشحال خواهیم شد که ما را در این مسیر همراهی کرده و از انتقادات و پیشنهادات خود بی بهره نگذارید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

مشاهده جدیدترین پروژه‌ها و اخبار امنیت پرداز