بهترین اینترنت وایرلس در ایران چیست؟ بهترین اینترنت در ایران در حال حاضر اینترنت وایرلس است که با نام‌های بی سیم و رادیویی نیز شناخته شده است. اینترنت وایرلس هم به صورت خانگی و هم به صورت سازمانی قابل استفاده است. اینترنت وایرلس ای که توسط امنیت پرداز ارائه می‌شود انواع مختلفی دارد؛ شامل اینترنت وایرلس نامحدود(اختصاصی)، اینترنت وایرلس اشتراکی، اینترنت وایرلس وای ال تی wilt . در سرویس وایرلس برقراری ارتباط از طریق یک آنتن انجام می‌‌شود.  آنتن رادیو که در بالای پشت بام محل مشترک نصب می‌شود با برقراری ارتباط اینترنت را از طریق کابل LAN به پایین انتقال می‌دهد. به دلیل همین اتصال مستقیم به زیرساخت core اینترنت هر شهر، سرعت دانلود اینترنت وایرلس تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه و آپلود تا ۹۰ مگابیت بر ثانیه می باشد؛ و به عنوان پرسرعت ترین اینترنت ایران از طریق شرکت‌ های ارائه دهنده اینترنت (ISP ها) ارائه می‌گردد.

در ادامه مطلب به طور مفصل درباره بهترین اینترنت وایرلس ای که در حال حاضر در کشورمان ایران وجود دارد، صحبت خواهیم کرد. همچنین به طور مفصل به قیمت اینترنت وایرلس، تجهیزات مورد نیاز برای راه‌اندازی و تعرفه آن می‌پردازیم.

مشاوره و خرید اینترنت وایرلس

جهت خرید بهترین اینترنت وایرلس خانگی یا سازمانی همین حالا با شماره‌های زیر تماس برقرار کنید. ما با توجه به نیاز و بودجه شما با به روز‌ترین تجهیزات نو و حتی در صورت تمایل شما، تجهیزات دست دوم، بهترین اینترنت پرسرعت وایرلس در ایران را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

بهترین اینترنت‌ های وایرلس (۳ نوع)

اینترنت wilt

اینترنت وایرلس وای ال تی | WILT

اینترنت وایرلس wilt (وای ال تی) نوع دیگری از اینترنت‌‌های بی سیم است که توسط امنیت پرداز در تمامی شهرها و حتی روستاها ارائه می‌شود. این نوع از پهنای باند مانند روش‌های دیگر از طریق امواج رادیویی، ارتباط مشترک را با نزدیک‌ترین دکل BTS در محدوده محل مشترک برقرار می‌نماید. این کار توسط یک گیرنده رادیویی که یک سیم کارت نیز درون آن قرار می‌گیرد، انجام می‌شود. مانند روش ‌های قبل؛ این گیرنده رادیویی می‌بایست در پشت بام محل مشترک نصب شود.

در واقع نصب آسان رادیو wilt در چند دقیقه از مهم‌ترین مزیت‌های اینترنت وای ال تی wilt است. به طوریکه خودتان می‌توانید آن را به راحتی در بالای پشت بام (مثل یک آنتن تلوزیون) نصب کنید. البته همزمان با کارشناس فنی ما به صورت تلفنی در ارتباط خواهید بود و او شما را برای گرفتن بهترین سیگنال راهنمایی می‌کند.

به طور کلی اینترنت WILT (وای ال تی) یکی از بهترین اینترنت ها در ایران است، که محدودیت آنتن دهی موبایل و وابستگی به مراکز مخابراتی را ندارد. اضافه بر این سرعت عالی و کیفیت این لینک‌ها تضمین شده است. اینترنت wilt در ساختمان‌های بلند و حتی کم ارتفاع یعنی یک طبقه نیز قابل اجرا است.

بهترین اینترنت بی سیم ایران

اینترنت وایرلس اشتراکی | Shared

اینترنت وایرلس اشتراکی یکی از بهترین اینترنت های وایرلس در ایران است که بر خلاف نوع اختصاصی، مشترک به صورت اشتراکی از پهنای باند استفاده می‌کند. این نوع از پهنای باند به عنوان اینترنت وایرلس خانگی نیز قابل استفاده است. یعنی فرقی ندارد که شما مشترک خانگی هستید یا دارای یک کسب و کارید؛ حتی اگر گیمر یا استریمر هم باشید؛ این نوع از پهنای باند، بهترین اینترنت در ایران برای شما خواهد بود. زیرا بالاترین سرعت دانلود و آپلود و پایین‌ترین پینگ تایم بین ۴۵ تا ۵۰ میلی ثانیه را با قیمت مناسب‌تری به نسبت اینترنت وایرلس اختصاصی می‌توانید دریافت کنید.

بهترین اینترنت وایرلس نامحدود

اینترنت وایرلس اختصاصی (نامحدود) | Dedicated

اینترنت وایرلس اختصاصی نوعی از اینترنت وایرلس با حجم نامحدود است که بیشتر مناسب کسب و کارها، سازمان‌ها، کارخانجات و مجموعه‌های بزرگی است که میزان مصرف ماهیانه ترافیک آنها بالا است. این اینترنت یکی از بهترین اینترنت‌ های ایران است که بالاترین سرعت اینترنت یعنی ۲۰۰۰ مگابیت بر ثانیه ارائه می‌شود. برای برقراری بهترین اینترنت وایرلس اختصاصی یک آنتن رادیویی در بالای پشت بام محل مشترک نصب شده و یک آنتن رادیو نیز در روی دکل های شرکت ارائه دهنده اینترنت (پاپ سایت) قرار می گیرد. سپس پهنای باند از طریق ارتباط این دو آنتن رادیو به صورت پوینت تو پوینت انتقال می‌یابد.

وقتی شما یک سرویس اینترنت وایرلس اختصاصی خریداری می‌کنید، در واقع یک کانال انتقال دیتا فقط مختص شما ایجاد می‌شود. همین امر باعث کاهش اختلال و افت کیفیت پهنای باند دریافتی می‌شود. البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشید اگر می‌خواهید بهترین اینترنت وایرلس dedicate را داشته باشید؛ می‌بایست کانکشن شما حتما به صورت point to point باشد.

بهترین شرکت ارائه دهنده اینترنت وایرلس

« بالاترین سرعت اینترنت در ایران مربوط به کدام شرکت است؟ پرسرعت ترین وای فای ایران چیست؟ پینگ پرسرعت ترین اینترنت ایران چند میلی ثانیه است؟ بهترین اپراتور اینترنت در ایران کدام است؟» این‌ها فقط بخشی از سوالاتی است که برای اغلب اشخاصی که قصد خرید یک اینترنت خوب را دارند، مطرح می‌شود.

شرکت‌‌ های ارائه دهنده اینترنت در ایران مانند پیشگامان، آسیاتک، شاتل و … دارای مجوز fcp از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هستند. این شرکت‌ها در تمامی شهرها دارای نمایندگی‌های رسمی برای ارائه خدمات اینترنت می‌باشند. بنابراین تعدا شرکت‌هایی که خدمات اینترنت را ارائه می‌دهند، به خصوص در کلان شهرهایی مانند مشهد و یا تهران بسیار زیاد بوده و باعث سردرگمی افراد در هنگام خرید می‌شود.

مهم‌ترین نکته ای که برای انتخاب بهترین اپراتور یا isp باید در نطر بگیرید، نحوه خدمات دهی، پشتیبانی، کیفیت لینک و تجهیزات است. در واقع یک مجموعه خدمات دهنده باید اینترنت را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به کاربر خود عرضه کند. در نهایت پیشنهاد ما این است که اگر قصد خرید بهترین اینترنت در ایران را دارید، و احتمالا در انتخاب شرکت ارائه دهنده سردرگم شده اید، اینکار را به ما بسپارید.

از آنجایی که امنیت پرداز دارای نمایندگی کشوری از چندین شرکت بزرگ دارای این مجوز می باشد، بهترین اینترنت وایرلس را به شما عرضه خواهد کرد. کارشناسان ما در امکان سنجی حضوری و یا طی تماس تلفنی و از طریق بررسی موقعیت مکانی شما با google map، بهترین اینترنت وایرلس را با در نظر داشتن هزینه و سرعتی که می‌خواهید، از نزدیک‌ترین دکل به محل شما، راه اندازی خواهند کرد.

چرا امنیت پرداز؟!

تیم امنیت پرداز با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات اینترنت و شبکه، بهترین و پرسرعت‌ترین اینترنت وایرلس را در تمام شهرهای ایران مانند تهران، مشهد، شیراز، کرج، اصفهان ، اهواز با قیمت منصفانه، تجهیزات به روز و تضمین کیفیت لینک، در اختیار مشترکین عزیز قرار می‌دهد.

پرسرعت ترین اینترنت ایران

مزایا و معایب اینترنت وایرلس

 • با اینترنت وایرلس می‌توانید سرعتی ۱۰ برابر اینترنت‌های دیگر دریافت کنید.
 • با خرید بهترین اینترنت وایرلس شما یک اینترنت بدون قطعی، افت پهنای باند را تجربه خواهید کرد.
 • از طرفی اینترنت وایرلس نیازی به نزدیک بودن به مراکز مخابراتی را ندارد. شما می‌توانید در هر جایی بدون نیاز حتی به آنتن موبایل هم یک اینترنت پرسرعت، قوی و پایدار دسترسی داشته باشید.
 • از طرفی سرعت دانلود و آپلود بالا نیز یکی دیگر از مزیت‌های اینترنت پرسرعت وایرلس (رادیویی) است. این سرعت نوسان نخواهد داشت و نیازی نیست که برای دانلود یک فیلم یا بازی ساعت‌ها منتظر بمانید.
 • نصب و راه‌اندازی اینترنت وایرلس کمتر از ۴۸ ساعت زمان میبرد، بعد از نصب توسط تیم امنیت پرداز نیز شما به پشتیبانی همیشگی و دائمی دسترسی خواهید داشت.

تنها عیب اینترنت وایرلس این است که هزینه اولیه آن برای برخی مشترکین کمی بالا است. اما باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که تمام هزینه ای که می‌کنید بابت خرید تجهیز و ترافیک مصرفی است که به متعلق به خود شما بوده و در برابر کیفیتی که دریافت می‌کنید ناچیز است. به همین علت اینترنت وایرلس بهترین اینترنت در ایران نامیده می‌شود. با این وجود باز هم اگر یک اینترنت متوسط نیاز شما را برطرف می‌کند، می‌توانید اینترنت ADSL  یا اینترنت TD LTE را انتخاب کنید.

سخن پایانی

بهترین اینترنت در ایران، اینترنت وایرلس یا همان اینترنت رادیویی است. این اینترنت برای مصارف خانگی و سازمانی بهترین پیشنهاد محسوب می‌شود. بهترین اینترنت وایرلس امنیت پرداز که اینترنت وای ال تی wilt هست برای تمامی اشخاص، کسب و کارهای کوچک و بزرگ، صنایع، شرکت‌ها، مشاغل وابسته به اینترنت مانند گیمرها، تریدرها، استریمرها، یوتیوبرها، بلاگرها و کسانی که فعالیت‌هایی مانند آموزش آنلاین دارند، مناسب است.

علاوه بر این برای افرادی که نیاز به یک اینترنت پرسرعت در منزل دارند، و حتی برای افرادی که در روستاها، شهرک‌ها و مناطقی دور از مرکز شهرها قرار دارند، اینترنت وایرلس، بهترین اینترنت و تنها گزینه است.

برای دریافت سرویس اینترنت وایرلس از طریق تماس با کارشناسان فروش با شماره‌ ۰۵۱۹۱۰۹۴۵۰۰ اقدام کنید. کارشناسان ما راهنمایی های لازم جهت دریافت این سرویس ها را به شما خواهند داد.

در ضمن می توانید در پایین همین مقاله در قسمت دیدگاه ها نظرات یا سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.
ما را در اینستاگرام با آدرس Spardaz.ir@ دنبال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

4 دیدگاه برای “اینترنت وای ال تی (WILT) چیست؟ | قیمت، سرعت، تعرفه

  • مدیر سایت:

   سلام، بله پشتیبانی می‌کند.
   باز هم برای اطمینان بیشتر می‌تونید تماس بگیرید همکاران از روی نقشه محل دقیق شما رو بررسی کنند.

 1. payam:

  این اینترنت برای تعداد کاربر بالا هم جواب میده ؟ یعنی اگه چندین نفر همزمان متصل شن سرعت کم نمیشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.