جهت خرید بهترین اینترنت برای دانلود با سرعت بالا با پایداری دائمی به صورت نامحدود (غیر حجمی) یا حجمی از امنیت پرداز با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

ثبت نام در چند دقیقه مقایسه انواع اینترنت هزینه اینترنت وایرلس رادیویی برای ترید تماس با شماره 91094483-021

آیا میدانید بهترین اینترنت برای ترید در بازار فارکس و یا ارز دیجیتال چیست؟ با توجه به شیوع کرونا در سالهای اخیر و از بین رفتن برخی کسب و کارهای حضوری؛ فعالیت در بازارهای فارکس و ارز دیجیتال برای ایرانیان اهمیت بیشتری پیدا کرد و خیلی از اشخاص چه با دانش قبلی و چه بدون دانش (متاسفانه) وارد این حوزه شدند. اما از آنجاییکه یکی از مهم ترین ملزومات انجام یک ترید یا معامله فارکس و یا ارز دیجیتال دسترسی به یک اینترنت پرسرعت و با پایداری بالا است؛ ما در این مطلب به صورت خلاصه به شما خواهیم گفت که چگونه بهترین اینترنت برای ترید و فعالیت در بازارهای مالی مانند فارکس، تحلیل و آنالیز در تریدینگ ویو، خرید و فروش در صرافی ها مانند بایننس چیست و چگونه آن را تهیه کنید. حتی درباره لزوم خرید vps برای ترید کردن نیز صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه بمانید.

بهتریت اینترنت پرسرعت ترید، فارکس و ارز دیجیتال

برای مشاوره رایگان و یا اطلاع از تعرفه اینترنت ترید در مشهد یا سایر شهرها با توجه به شرایط خودتان کافیست با شماره‌های ما تماس بگیرید.

کارشناسان امنیت پرداز در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.

مهم ترین فاکتورهای انتخاب اینترنت مناسب ترید کدام است؟

اگر یک تریدر حرفه ای یا حتی مبتدی هستید، می‌دانید که داشتن زیرساخت اینترنت مناسب برای انجام یک ترید در بازارفارکس و یا ارزدیجیتال (Cryptocurrency) بسیار حائزاهمیت است. اما آیا می‌دانید که اینترنتی که بتواند نیاز یک معامله گر را فراهم کند باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
۳ فاکتور اساسی که پهنای باند دریافتی شما به عنوان یک تریدر داشته باشد، شامل موارد زیر است:
 1. پینگ تایم پایین: مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویژگی پینگ تایم پایین است. اینترنتی که برای ترید استفاده می‌کنید، باید دارای پایین ترین پینگ تایم ممکن باشد یعنی پینگ تایم شما با سرورهای خارجی باید حداکثر بین ۳۵ تا ۶۰ میلی ثانیه باشد.  
 2. پایداری بالا: عمدتا برای انجام یک معامله خوب می‌بایست ارتباط اینترنت شما پایدار و بدون قطعی باشد.
 3. سرعت آپلود و دانلود مناسب: سرعت شاید به اندازه دو فاکتور قبلی حیاتی نباشد؛ اما مسلما با اینترنت های قدیمی مانند adsl و یا مودم های سیم کارتی (td lte) نمی‌توانید به راحتی در بازارهای مالی به انجام معاملات روزانه و خرید و فروش رمز ارزها بپردازید.
پینگ تایم پایین عامل مهم برای انتخاب اینترنت ترید
پینگ تایم پایین باعث می‌شود که سرعت ارسال و دریافت اطلاعات با سرورها در بازارهای مالی افزایش یابد

بهترین اینترنت برای ترید در بازارفارکس یا ارزدیجیتال در ایران چیست؟

جواب ساده است: اینترنت پرسرعت رادیویی. اما چرا؟! فرفی نمی‌کند که شما می‌خواهید در بازار فارکس ترید کنید و یا می خواهید ارزهای دیجیتال خود را از طریق صرافی‌ها خرید و فروش کنید یا حتی می‌خواهید در تریدینگ ویو به تحلیل و آنالیز بپردازید. در هر صورت برای انجام تمام این موارد که مسلما سرمایه شما درگیر آن است، باید یک بار هزینه کرده و یک اینترنت خوب و قابل اطمینان بخرید.

تنها اینترنتی که جوابگوی نیاز تریدرهاست، اینترنت رادیویی است که با نام‌های وایرلس یا بی سیم نیز شناخته می‌شود.

اینترنت رادیویی یک نوع پهنای باند است که مانند اینترنت‌های دیگر توسط شرکت‌های دارای مجوز مانند امنیت پرداز ارائه می‌شود.

در این نوع از اینترنت پرسرعت، پهنای باند از طریق دکل‌هایی که در سطح شهر و اطراف شهر وجود دارند از طریق امواج رادیویی به تجهیز نصب شده برای مشترک انتقال داده می‌شود. در واقع سرعت بالا، پینگ تایم پایین و پایداری بالا (stability)، کیفیت لینک های رادیویی و داشتن زیرساخت ساده و به روز در شبکه های اینترنت رادیویی باعث شده است، روز به روز تقاضا برای خرید این اینترنت، در بین اشخاص معامله گر در بازارهای مختلف مالی بیشتر شده باشد.

اینترنت رادیویی مولتی پوینت یا پوینت تو پوینت؟

اینترنت های رادیویی به دو صورت پوینت تو پوینت (ptp) و مولتی پوینت (ptmp) قابل ارائه هستند.اینکخ کدام یک برای معاملات ترید مناسب‌تر است را فقط کارشناسی که برای امکان سنجی به محل شما مراجعه می‌کند، می‌تواند تشخیص دهد.

درست است که در اینترنت‌های رادیویی به صورت پوینت تو پوینت کانکشن شما پرسرعت تر از  لینک‌های مولتی پوینت خواهد بود، اما گاهی با توجه به مکان شما و فاصله ای که از پاپ سایت دارید ممکن است که با یک لینک مولتی پوینت نتیجه بهتری بگیرید.

در هر حال جای نگرانی وجود ندارد. زیرا کارشناسان امنیت پرداز همواره جهت جلب رضایت مشترکین عزیز بهترین روش را پیشنهاد و اجرا می‌کنند.

اینترنت رادیویی یا وایرلس برای ترید و فارکس
لینک های رادیویی بهترین پهنای باند برای ترید کردن است.

تفاوت اینترنت رادیویی برای ترید با دیگر اینترنت‌ها

 • پینگ تایمی که با اینترنت هایی همچون ADSL و TD-LTE (مودم های سیم کارتی) می توانید دریافت کنید در بهترین حالت ۷۰ میلی ثانیه به بالا است اما با اینترنت رادیویی شما می توانید پایین ترین پینگ تایم را در کل کشور یعنی ۳۵ تا ۵۰ ثانیه یا حتی کمتر هم داشته باشید. 
 •  با توجه به شرایط و زیرساخت قوی که در پاپ سایت‌های (دکل) لینک‌های رادیویی وجود دارد، پایداری لینک‌های رادیویی با اینترنت های دیگر قابل مقایسه نیست.
 • یکی دیگر از مزایای اینترنت رادیویی امکان جابه جایی و راه اندازی سریع این اینترنت و همچنین عدم نیاز به خط تلفن ثابت و یا وجود آنتن موبایل در محل می باشد. این مزیت تفاوت زیادی بین این نوع پهنای باند با انواع دیگر ایجاد می‌کند. به این صورت که مهم نیست شما در چه محلی هستید و یا حتی اهمیتی ندارد که نزدیک به مرکز مخابراتی باشید یا نه، در هر صورت شما می‌توانید بهترین اینترنت برای ترید را داشته باشید.
 • سرعت دریافتی از طریق اینترنت رادیویی از ۲۰ مگابیت بر ثانیه، ۵۰ مگابیت بر ثانیه، ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه تا ۵۰۰ مگابیت بر ثانیه است. نهایت سرعتی که از اینترنت های دیگر می‌توانید دریافت کنید حداکثر ۳۰ مگابیت بر ثانیه است.

گزینه اول : اینترنت رادیویی 

در اینترنت رادیویی با توجه به اینکه شما به صورت مستقیم به نزدیک ترین دکل ارتباطی شرکت ارائه دهنده خدمات در منطقه خود، متصل می شوید؛ پایین ترین پینگ تایم (بین ۳۵ تا ۵۰ میلی ثانیه) برای ارتباط با سرورهای شرکت های ارائه دهنده خدمات مالی بازار فارکس و یا ارزدیجیتال را خواهید داشت.

هزینه اینترنت رادیویی برای ترید چقدر است و چگونه آن را تهیه کنم؟

هزینه اینترنت رادیویی شامل سه بخش است : هزینه تجهیزات، هزینه نصب و راه‌اندازی، هزینه طرح اولیه.

با توجه به سرعتی که درخواست دارید ( از 10 تا  2000 مگابیت بر ثانیه) باید نوع خاصی از تجهیزات رادیویی استفاده شود. بنابراین هزینه متغیر است، اما به طور کلی هزینه اینترنت رادیویی برای ترید از ۹,۴۵۰,۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

ما در امنیت پرداز با توجه به سابقه 11 ساله خود در زمینه اینترنت قادر خواهیم بود با استفاده از زیرساخت هایی که به همین منظور آماده شده است، تمامی خدمات در این حوزه را به اشخاص، شرکت و مجموعه هایی که نیاز به چنین اینترنتی دارند را ارائه کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این اینترنت، حتما به مقاله اینترنت رادیویی مراجعه کنید.

اینترنت رادیویی برای ترید در مشهد نصب شده توسط تیم امنیت پرداز
اینترنت رادیویی برای ترید در مشهد نصب شده توسط تیم امنیت پرداز

برای مشاوره رایگان در هر ساعت از شبانه روز با شماره ‌تماس ما در ارتباط باشید. کارشناسان فنی ما همیشه آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.

بهترین مودم همراه برای ترید

گاهی برخی از مشترکین به دنبال مودم همراه یا جیبی برای ترید کردن هستند. همانطور که پیش‌تر گفته شد؛ بهترین اینترنت برای ترید، اینترنت رادیویی (وایرلس) است. مودم‌های همراه برای ترید توصیه نمی‌شوند، زیرا پینگ تایم آنها به کمتر از ۷۰ میلی ثانیه نمی‌رسد. اما اگر هزینه خرید سرویس اینترنت رادیویی برای شما زیاد است، یا به هر دلیلی ترجیح می‌دهید از مودم‌های همراه استفاده کنید؛ ما بهترین مودم های td-lte همراه با یک سیم کارت دیتا در اختیار شما قرار می‌دهیم.

مودم‌های TD-LTE، مودم‌هایی هستند که اگرچه در جیب جا نمی‌شوند، اما قابل حمل بوده و می‌توانید آنها را هر جایی که خواستید فقط به پریز برق متصل کرده و استفاده کنید. سیم کارت به نام شما ثبت نام شده و می‌توانید در پنل خود همانند سیم کارت‌های موبایل، هز میزان ترافیکی که نیاز دارید، خریداری کنید.

قیمت مودم همراه برای ترید

قیمت مودم‌های td lte موجود در بازار، بسته به کارایی و گارانتی آنها متفاوت است. اما مجموعه ما (امنیت پرداز) بهترین مودم‌های همراه td lte را با بهترین کیفیت، گارانتی معتبر و تضمین کمترین قیمت بازار به علاوه یک سیم کارت با شارژ اولیه در اختیار مشترکین عزیز قرار می‌دهد.

قیمت مودم‌های td lte برای ترید که می‌توانید از ما خریداری کنید، در بازه‌ی قیمتی بین ۴,۹۹۹,۰۰۰ تومان تا ۵,۹۹۹,۰۰۰ تومان می‌باشد. هر چه مودم قوی‌تری خواسته باشید، هزینه آن بالاتر می‌رود. قیمت سیم کارت نیز ۲۵۰ هزار تومان است که چنانچه تمایل داشته باشید ارسال آن به درب منزل نیز امکان پذیر است.

گزینه دوم : اینترنت TD-LTE

مودم‌های td همراه برای ترید، گزینه دوم بعد از اینترنت رادیویی است. سرعت دانلودی که می‌توانید با این مودم‌ها و اینترنت td lte بگیرید، بین ۱ تا ۸۰ mbps و سرعت آپلود آن ۱ تا ۵۰ mbps است. سرعتی که می‌توانید دریافت کنید کاملا به مسافت محل شما تا دکل‌های BTS دارد.

سوالات متداول (FAQ) درباره اینترنت خوب برای ترید کردن

در این قسمت به برخی از مهم‌ترین پرسش های شما در این باره پاسخ میدهیم:

سرعت اینترنت در معاملات روزانه چه تاثیری دارد؟

معمولا سرعت آپلود و یا دانلود بالا در بارگذاری و دیدن نمودارها، خواندن اخبار و برخی مقالات بازارهای مالی نقش بسیار مهمی دارد. حتی در بسیاری از موارد شما نیاز دارید یک وبینار مهم در بازارهای مالی را به صورت همزمان مشاهده کنید و تمامی نمودارهای موجود در آن وبینار را بتوانید با کیفیت HDببینید. که درواقع تنها در اینترنت های پوینت تو پوینت رادیویی، این امکان را خواهید داشت که به صورت زنده و بدون کوچکترین اختلال وبینارها و جزییات را مشاهده نمایید.

آیا استفاده از اینترنت سیم کارت موبایل بین المللی برای ترید مناسب است؟

هزینه‌های استفاده از اینترنت سیم کارت بین الملل بسیار سنگین بوده و ما به هیچ عنوان برای انجام معاملات بازارهای مالی استفاده از آن را پیشنهاد نمی کنیم. بهترین راه استفاده از لینک‌های رادیویی به صورت پوینت تو پوینت و در صورت نیاز همراه خرید سرورمجازی یا همان VPS است.

چرا خرید سرورمجازی یا همان VPS برای ترید لازم است؟

حتما می‌دانید معامله در بازارهای مالی بین المللی نیاز به تایید و یا احراز هویتی غیر از ایران دارد. ( برای مثال تحریم آی پی های اینترنتی ایران و احراز کاربران از طریق آی پی اینترنت مبدا) و این امر باعث شده برخیاز اشخاص برای دور زدن این تحریم ها از سرورهای ( کامپیوترها) واسط در کشورهای دیگر همچون امارات، هلند، آلمان و … استفاده کنند. اما غافل از اینکه تعداد بسیاری از معامله گران دیگر نیز در ایران از همین شیوه اقدام به معامله کرده و پس از گذشت چند وقت سایت ارائه دهنده خدمات مالی اقدام به بستن ارتباط بین سرورهای آن کشور با سرورهای خود می‌کند.

برای جلوگیری از این اتفاقات، می بایست سرور مجازی اختصاصی که به اصطلاح VPS هم نامیده می شود خریداری کنید. این سرور مجازی مختص شما است، بنابراین شخص دیگری به جز شما از آی پی آن برای ارتباط با سرور شرکت خدمات دهنده مالی فارکس و یا ارزدیجیتال استفاده نمی‌کند.

اما اگر به هر دلیلی نمی‌خواهید که سرور مجازی تهیه کنید، سعی کنید از سرورهای کشورهای دیگری که احتمال استفاده معامله گران از آن کمتر است استفاده کنید تا به مشکل برنخورید.

آیا می توانیم از اینترنت ماهواره ای استارلینک برای انجام معاملات ترید استفاده کنیم؟

بله، اما با توجه به اینکه تا‌‌کنون و در زمان نگارش این مقاله هنوز برنامه‌ای برای پوشش اینترنت ماهواره ای در ایران در این خصوص از سوی مجموعه ارائه دهنده این خدمات ( SpaceX ) اعلام نشده است بهتر است تا آن زمان از اینترنت رادیویی استفاده کنید.

اینترنت مناسب ترید و فارکس

ثبت درخواست اینترنت مخصوص ترید

برای خرید اینترنت برای ترید از طریق فرم ثبت نام آنی و یا تماس با شماره‌ درج شده اقدام کنید. فرآیند خرید و ثبت نام شما در چند دقیقه انجام می‌شود.

051-91094500  کلام آخر

  اگر تریدر هستید و به خرید و فروش دارایی‌های مالی مانند بیت کوین مشغول هستید؛ بی شک روزهایی را تجربه کرده ‌اید که به دلیل سرعت پایین در هنگام خرید یا فروش دچار وقفه شده اید و یا حتی معامله حساسی را از دست داده‌اید. حتما به دنبال اینترنت مناسب و خوب نیز برای ترید کردن گشته ‌اید، اما در بیشتر مواقع به در بسته خورده اید. باید بگوییم تنها راه نجات “ اینترنت رادیویی با سرعت بالا و پینگ تایم پایین”  است.

  در واقع خرید اینترنت وایرلس یا همان رادیویی برای ترید نیز یک نوع دیگر از سرمایه گذاری است. زیرا شما یک‌ بار هزینه خرید تجهیزاتی را می‌دهید که تا آخر عمر مال شما است. همانطور هزینه‌ای که برای خرید هر گیک اینترنت در اینترنت رادیویی پرداخت می‌کنید بسیار ارزانتر از مودم های سیم کارتی و اینترنت موبایل یا اینترنت های خانگی مانند adsl است.

  در نهایت با تهیه یک اینترنت رادیویی برای همیشه یک اینترنت خوب نه تنها برای ترید یا خرید و فروش رمز ارز بلکه برای تماشای فیلم، دانلود فیلم، استریم، گیم یا حتی استفاده روزانه و خانگی دارید. پس همین حالا با شماره‌های زیر برای مشاوره تماس بگیرید تا ما با توجه به سرعت درخواستی و بودجه شما بهترین اینترنت را به شما ارائه کنیم.

  در ضمن می توانید در پایین همین مقاله در قسمت دیدگاه‌ها، نظرات یا سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید. کارشناسان امنیت پرداز هر روز به سوالات شما پاسخ می دهند.

  جهت اطلاع از آخرین پروژه‌ها و تخفیف‌ سرویس‌ها ما را در اینستاگرام با آدرس زیر دنبال کنید.

  spardaz.ir
  4.9/5 - (35 votes)

  18 thoughts on “بهترین اینترنت برای ترید، فارکس و ارز دیجیتال | هزینه +سرعت

  1. علیرضا انگوتی says:

   سلام وقتی اینترنت td lte را تهیه کردیم برای نصب باید مال مخابرات رو جمع آوری کنیم؟ و طریقه نصب اینترنت td lte چطوریه؟

   • مدیر سایت says:

    سلام اگر مشترک ما هستید، با شماره مجموعه تماس بگیرید همکاران واحد TD راهنمایی تون می‌کنند.

  2. علیرضا انگوتی says:

   مطالب سایتتون را خوندم ولی زیاد متوجه نشدم؟ با توجه به هزینه ی اینترنت پوینت تو پوینت یا مولتی پوینت یا TD-LTE کدام برای ترید با توجه به با صرفه بودن مناسبه؟

   • مدیر سایت says:

    سلام، برای کاربران تریدر اگر تمایل داشته باشند حداقل ۷ میلیون تومان هزینه کنند صد در صد اینترنت رادیویی ( با روش پوینت تو پوینت یا مولتی پوینت) مناسب‌تر است. اما اگر بخواهند کمتر هزینه کنند، می‌توانند سرویس TD LTE را با حداقل ۳ میلیون تومان خریداری کنند.

  3. امیر says:

   سلام،مودم های جیبی که مثل فلش هستن چطور؟ مناسبن ؟ سیم کارت 4.5g استفاده بشه یا TD lte؟

   • مدیر سایت says:

    سلام، برای ترید اینترنت وایرلس رادیویی از همه بهتر هست. اما اگر می‌خواهید کمتر هزینه کنید اینترنت td lte هم گزینه مناسبی است. تمامی این مودم‌ها و اینترنت‌ها با قیمت منصفانه توسط مجموعه ما ارائه می‌شود.
    لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره‌ 91094500-051 در ارتباط باشید.

   • مدیر سایت says:

    سلام، بله کاملا قابل جابه‌جایی هست. اگر خودتان بخواهید می‌توانید جابه‌جا کنید وگرنه کارشناسان ما این کا را برای شما انجام می‌دهند.

  4. احد افشار says:

   سلام وقت بخیر
   من اینترنت شرکت مخابرات دارم
   متاسفانه بروکر من به هیچ عنوان با این اینترنت وصل نمی شود اما با اینترنت سیم کارت همراه اول وصل می شود
   سوالم اینه که اینترنت مخابرات برای بروکرها فیلتره؟

   • مدیر سایت says:

    سلام، متاسفانه ما اطلاعی در این زمینه نداریم. بهتره از همان شرکت خدمات دهنده (مخابرات) بپرسید.
    در هر صورت با اینترنت‌هایی که ما به تریدرهای عزیز ارائه می‌کنیم، به هیچ عنوان همچین مشکلی نخواهید داشت.

  5. محمد پارسیامهر says:

   سلام وقت بخیر
   من شهر تبریز هستم و شغل من ترید در فارکس هست بخاطر ضعیف بودن سیم کارت ایرانسل که از اینترنتش استفاده میکنم منو دچار از دست دادن معاملات حساس میکنه حتی گاهی اوقات سودهای چشمگیری را بخاطر ضعیفی نت از دست میدهم این اینترنت رادیویی که فرمودید برای خریدش به کدام شرکت باید حضوری مراجعه کنم؟ و برای خرید مودم همراهش و خرید vps بجای وی پی ان کجا باید مراجعه کنم ؟ لطفا بنده را راهنمایی فرمایید من با شماره های شما نتونستم تماس بگیرم اگه شما امکانش هست با بنده تماس بگیرید و لطف کنید راهنمایی کنید و هزینه هاشو هم بفرمایید

   • مدیر سایت says:

    سلام، بله، راه حل فقط استفاده از اینترنت رادیویی و vps است. لطفا شماره همراه خود را به ایمیل marketing@spardaz.ir ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن همکاران ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

   • مدیر سایت says:

    سلام
    اینترنت رادیویی نسبت به اینترنت‌های دیگر کاملا مناسب برای ترید است.
    (در ضمن هیچ کدام از شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت مجوز صحبت درباره نحوه رفع محدودیت‌های فیلترینگ را ندارند)

   • مدیر سایت says:

    سلام
    بهتر است حداقل لینک پوینت تو پوینت با حداقل سرعت ۵۰ مگابیت دریافت نمایید.
    شما می توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر با شماره ۰۵۱۹۱۰۱۰۲۵۳ و یا شماره ۰۹۹۹۹۸۹۷۰۳۴ در ارتباط باشید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.