برای مشاوره رایگان و یا اطلاع از تعرفه اینترنت وایرلس در مشهد با توجه به شرایط خودتان کافیست با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

ثبت نام اینترنت رادیویی قیمت نصب و راه‌اندازی 09999897034 ۰۵۱-۹۱۰۹۴۵۰۰

کارشناسان امنیت پرداز در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.

اینترنت رادیویی در مشهد بلوار مصلی با سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه

مشهد، بلوار مصلی

اینترنت رادیویی با سرعت ۵۰ Mbps

اینترنت ptp رادیویی در مشهد محدوده بلوار وکیل آباد با سرعت ۵۰ مگابیت بر ثانیه

مشهد، بلوار وکیل آباد

اینترنت ptp رادیویی با سرعت ۵۰ Mbps

اینترنت رادیویی مشهد بلوار دندانپزشکان با سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه

مشهد، بلوار دندانپزشکان

اینترنت رادیویی با سرعت ۱۰۰ Mbps

اینترنت p2p رادیویی مشهد بلوار معلم با سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه

مشهد، بلوار معلم

اینترنت p2p رادیویی با سرعت ۱۰۰ Mbps

اینترنت وایرلس خانگی در مشهد بلوار فلسطین با سرعت ۳۰ مگابیت بر ثانیه

مشهد، بلوار فلسطین

اینترنت وایرلس خانگی با سرعت ۳۰ Mbps

اینترنت فوق پرسرعت وایرلس در مشهد بلوار ثامن مشهد با سرعت ۵۰ مگ

مشهد، بلوار ثامن

اینترنت فوق پرسرعت وایرلس با سرعت ۵۰ Mbps

اینترنت رادیویی در مشهد یا اینترنت وایرلس یا بیسیم به پهنای باندی گفته می شود که بر بستر امواج رادیویی انتقال داده شده و از طریق کابل شبکه و تجهیزات رادیویی قابل استفاده می باشد. اینترنت وایرلس بهترین و پرسرعت ترین اینترنت خانگی و سازمانی در مشهد بدون خط تلفن محسوب می شود که توسط شرکت های ارائه دهنده اینترنت دارای مجوز FCP مانند امنیت پرداز ارائه می شود.

اینترنت رادیویی در مشهد یا تهران و یا هر شهر دیگری به شما پهنای باندی با پینگ تایم پایین و سرعت آپلود و دانلود دلخواه می دهد. به تجهیزات و سرعتی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. هزینه تجهیزات، نصب و راه اندازی اینترنت رادیویی در کلان شهر مشهد از ۹,۴۵۰,۰۰۰ تومان و تعرفه اینترنت وایرلس در سال ۱۴۰۳ از ۱۲۵ هزار تومان شروع می‌شود. 

شاید در ابتدا گران تر از روش های دیگر مانند ADSL یا مودم‌های سیمکارتی TD-LTE به نظر برسد. اما شما یک بار این هزینه را پرداخت کرده و برای همیشه یک اینترنت با کیفیت با پایداری بالا خواهید داشت.

اینترنت رادیویی با توجه به شرایط به دو صورت پوینت تو پوینت (PTP) و مولتی پوینت (PTMP) واگذار می شود. ما در ادامه درباره مزایا و معایب اینترنت رادیویی، نحوه دریافت، مناطق تحت پوشش و … صحبت خواهیم کرد. پس اگر به دنبال یک اینترنت پرسرعت می گردید، این مطلب یک راهنمای کامل برای شما است .

در این مطلب خواهید خواند: پنهان

اینترنت وایرلس اشتراکی OWA

اینترنت وایرلس اشتراکی OWA) Outdoor Wireless Access) به سرویس ارائه اینترنت وایرلس بدون نیاز به خط تلفن می گویند. این نوع از پهنای باند برای افرادی که به دنبال اینترنت بدون خط تلفن هستند، تنها گزینه است. زمانیکه شما از اینترنت وایرلس (رادیویی یا اینترنت آنتنی) استفاده می کنید، یعنی اینترنت را بر روی امواج رادیویی توسط یک گیرنده رادیویی از دکل های شرکت های ارائه دهنده اینترنت در سطح شهر دریافت می کنید. به این دکل ها پاپ سایت گفته می شود.

در شکل زیر می توانید ارتباط بین گیرنده رادیویی (رادیو) و پاپ سایت (دکل) را ببینید

اینترنت وایرلس اشتراکی owa اینترنت وایرلس بهترین اینترنت برای گیمینگ، منازل، ساختمان ها تجاری و اداری، کارخانجات محسوب می شود. لینک های وایرلس (رادیویی) در سرعت های ۲۰، ۵۰، ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه (پهنای باند اشتراکی) و تا ۲۰۰۰ مگابیت بر ثانیه (پهنای باند اختصاصی در مشهد) به بالا ارائه می شود. که بسته به تجهیزات شما و فاصله تان از پاپ سایت ها قابل دریافت است.

سرعت دانلود اینترنت رادیویی۱۰ تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه
سرعت آپلود اینترنت رادیویی۱۰ تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه
میانگین پینگ تایم 8.8.8.8 اینترنت رادیویی۳۵ تا ۵۰ میلی ثانیه

انواع اینترنت وایرلس اشتراکی در مشهد

اینترنت وایرلس اشتراکی به ۲ صورت اینترنت p2p و p2mp قابل ارائه است، که سرعت و پایداری اینترنت ptp بیشتر است. این دو حالت با هم تفاوت ها و شباهت هایی دارند. ولی در هر دو حالت یک رادیو روی پشت بام مشترک نصب می شود. سپس یک کابل که به این رادیو متصل است به داخل ساختمان هدایت می شود. بنابراین مشترک می تواند اینترنت را از این کابل دریافت کند.

همچنین اگر مشترک بخواهد اینترنت را به صورت وایرلس در محیط داشته باشد نه کابلی؛ می تواند از یک مودم یا اکسس پوینت استفاده کند.

پس تفاوت این دو روش چیست ؟ 

۱- اینترنت پوینت تو پوینت  POINT TO POINT‌ | PTP

اینترنت وایرلس پوینت تو پوینت یعنی انتقال پهنای باند بین دو رادیو که هر دو متعلق به مشترک می باشد. یک رادیو که روی پشت بام مشترک نصب می شود و یک رادیو دیگر که روی پاپ سایت نصب می شود. یعنی مشترک باید هزینه خرید دو رادیو را بپردازد.

بهترین اینترنت بی سیم در مشهد کدام است ؟ این روش سرعت بالاتر و پینگ تایم پایین تر است. سرعت اینترنت پوینت تو پوینت در مشهد تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه یا بیشتر هم می رسد. پس اگر پهنای باند بالا نیاز دارید فقط باید از این روش استفاده کنید. یعنی بهترین اینترنت وایرلس (بی سیم) خانگی و یا سازمانی را با این روش می توانید داشته باشید.

۲- اینترنت مولتی پوینت ‌PtMP | POINT TO MULTI POINT

در این روش انتقال پهنای باند بین رادیو روی پشت بام مشترک و رادیو خود شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت روی پاپ سایت صورت می گیرد. یعنی در این روش مشترک هزینه خرید یک رادیو را می پردازد.

با این روش ارزان ترین اینترنت وایرلس را می توانید داشته باشید. در واقع این روش برای مشترکینی مناسب است که یک سرعت متوسط پاسخ گوی نیازشان است و نیازی به پهنای باند خیلی بالا و قوی ندارند. برای لینک‌های ۲۰ مگابیت بر ثانیه و گاهی ۵۰ مگابیت بر ثانیه هم جوابگو می باشد. بنابراین اگر به دنبال اینترنت رادیویی ارزان هستید به خرید این گزینه هم می‌توانید فکر کنید.

سرعت اینترنت رادیویی چقدر است؟

بزرگترین مزیت اینترنت رادیویی و تفاوت این نوع پهنای باند با دیگر اینترنت‌ها، سرعت دانلود و آپلود بالا است.

اینترنت رادیویی (وایرلس) بیشترین سرعت اینترنت را در بین انواع دیگر پهنای باند دارد. به طوریکه در حال حاضر در کشور ما ایران بالاتر از این سرعت اینترنت در هیچ پلتفرمی وجود ندارد.

 • اینترنت رادیویی اگر به صورت اشتراکی (ptp یا ptmp) ارائه شود با سرعت‌های ۲۰ ، ۵۰ و یا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه دارد. همانطور که پیشتر گفته شد؛ سرعت لینک‌های رادیویی به صورت پوینت تو پوینت بسیار بیشتر از مولتی پوینت است.
 • اما اگر به صورت اختصاصی ارائه شود، سرعتی تا ۲۰۰۰ مگابیت بر ثانیه نیز دارد. اینترنت‌های رادیویی اختصاصی بیشتر برای کارخانجات و سازمان‌ها کاربرد دارد.

نمونه تست سرعت در لینک‌های رادیویی اشتراکی توسط امنیت پرداز نصب و راه اندازی شده است

قیمت نصب و راه‌اندازی اینترنت رادیویی مشهد چقدر است؟

اینترنت وایرلس، اینترنتی است که هزینه کردن برای آن ارزش دارد. اینترنتی بدون قطعی، پایدار با سرعت بالا چیزی است که کمتر کسی در کشور ما از آن برخوردار است. به همین دلیل هم خوشبختانه روز به روز به متقاضیان این نوع پهنای باند افزوده می شود. قیمت اینترنت وایرلس (رادیویی) به چند عامل وابسته است:

 • مقدار سرعت آپلود و دانلودی که می خواهید: برای سرعت آپلود و دانلود بالاتر باید تجهیزات قوی تر و عملیات کارشناسی و فنی بیشتری انجام شود، که به طبع، هزینه آن نیز بالاتر می رود.
 • فاصله محل شما تا پاپ سایت ها: در برخی مناطق دورافتاده تر به دلیل مانع فیزیکی و عدم دید مستقیم به دکل ها(پاپ سایت) می بایست لوله یا دکل نصب شده و سپس روی آن رادیو گذاشته شود. خب در این موارد هزینه بیشتری می بایست پرداخت کنید.

جدول قیمت اینترنت (وایرلس) رادیویی در مشهد سال ۱۴۰۳ (تجهیزات + نصب + تعرفه سرویس)  

هزینه خرید تجهیزات اینترنت رادیویی در مشهداز ۷ الی ۴۰ میلیون تومان
هزینه نصب و راه اندازی و کانفینگ رادیوداخل شهری ۹۵۰,۰۰۰ تومان خارج از محدوده شهری ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
تعرفه سرویس اولیه شروع قیمت از ۱۲۵ هزار تومان
 • هزینه خرید تجهیزات: هزینه تجهیزات رادیویی از حدود قیمت ۷ میلیون شروع شده تا ۴۰ میلیون تومان متغیر است. این تفاوت قیمت با توجه به سرعت درخواستی شما و همچنین فاصله شما تا نزدیکترین پاپ سایت (دکل ارتباطی) متفاوت است.
 • هزینه نصب و راه اندازی و کانفینگ رادیو: هزینه نصب هر یک رادیو با پیکربندی اگر در داخل شهر راه‌اندازی شود، هزینه نصب آنتن (رادیو) برابر با مبلغ ۹۵۰,۰۰۰ تومان و اگر خارج از محدوده شهری باشد مبلغ ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.
 • تعرفه سرویس اولیهاز ۱۲۵ هزار تومان شروع می شود که با توجه به سرعت و حجم درخواستی شما این قیمت متفاوت است.

به طور کلی در حداقل‌ترین حالت هزینه تجهیزات، نصب و راه اندازی یک لینک رادیویی از ۹,۴۵۰,۰۰۰ تومان شروع می‌شود. در هر صورت جای نگرانی نیست. شما در همان ابتدا به کارشناسان ما بگویید که چقدر می خواهید هزینه کنید و درخواست چه مقدار سرعتی را دارید . سپس کارشناسان امنیت پرداز با توجه به درخواست های شما و بررسی محل، بهترین و ارزان ترین لینک رادیویی را به شما پیشنهاد می دهند.

 

جدول قیمت نصب و راه‌اندازی اینترنت رادیویی (وایرلس) در مناطق مختلف مشهد

مناطق مشهدسرعت تا 20 مگابیت بر ثانیهسرعت تا 50 مگابیت بر ثانیهسرعت تا 100 مگابیت بر ثانیه
محدوده وکیل آباد، ملک آباد، بلوار سجاد و آزادشهراز ۹ تا ۱۵ میلیوناز ۱۵ تا ۳۸ میلیوناز ۳۸ تا ۷۴ میلیون
محدوده احمد آباد، کلانتری و رضاشهراز ۸ تا ۱۵ میلیوناز ۱۰ تا ۳۸ میلیوناز ۲۵ تا ۶۴ میلیون
محدوده بلوار فردوسی، کوهسنگی و قرنیاز ۹ میلیوناز ۱۰ تا ۳۵ میلیوناز ۳۵ تا ۶۰ میلیون


تعرفه اینترنت رادیویی در مشهد

تمامی مبالغ در تعرفه‌ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد.

شرایط دریافت اینترنت رادیویی در مشهد

برای دریافت اینترنت رادیویی باید شرایط زیر را داشته باشید. البته تشخیص این موضوع در برخی اوقات کار آسانی نیست. بنابراین شما می توانید با یک تماس از ما بخواهید که بررسی کنیم که آیا واجد شرایط دریافت اینترنت وایرلس هستید یا خیر؟! .

 • ساختمان شما بالای ۲ طبقه باشد.
 • بین ساختمان مشترک و دکل ها مانع فیزیکی ( برج ها، ساختمان و …) وجود نداشته باشد.

اگر با بررسی محل شما از طریق گوگل مپ (Google Map) مشخص شد که مانعی بین ساختمان شما و پاپ سایت ها وجود ندارد، نتیجه به شما اعلام می شود. اما اگر از طریق گوگل مپ مشخص نبود و نیاز به مراجعه حضوری کارشناس بود، هماهنگی لازم برای اعزام کارشناس فنی به محل انجام می شود که به آن امکان سنجی می گویند.

در امکان سنجی (Site Survey)، کارشناس با بررسی های فنی، مشخص می کند که؛ آیا شما شرایط دریافت اینترنت رادیویی (وایرلس) را دارید یا خیر .

چنانچه امکان سنجی شما مثبت باشد، شما می بایست هزینه امکان سنجی را پرداخت کنید. اما اگر نتیجه امکان سنجی شما منفی باشد، هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

امکان سنجی اینترنت وایرلس (رادیویی)

برای مشاوره رایگان جهت راه‌اندازی اینترنت رادیویی با توجه به شرایط خودتان کافیست با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

کارشناسان امنیت پرداز در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستند.

تجهیزات لازم اینترنت رادیویی در مشهد

۱- رادیو

یکی از مهم ترین تجهیزات مورد نیاز  اینترنت وایرلس، گیرنده رادیویی است که به اختصار به آن رادیو گفته می شود. کار دریافت و ارسال دیتا را انجام میدهد. امروزه انواع مختلفی از برندهای رادیو در بازار وجود دارد. اما یکی از بهترین برندها با قیمت مناسب برند میکروتیک است. رادیوهای این برند در دو نوع زیر وجود دارند :

 1. رادیو میکروتیک outdoor: این نوع رادیوها برای فضای خارجی مثل: پشت بام منازل، برج ها، کارخانجات و نصب روی پاپ سایت ها استفاده می شوند.
 2. رادیو میکروتیک indoor: این نوع از رادیوها عموما برای فضای داخلی مثل: داخل منازل، مجموعه ها و … جهت پوشش اینترنتی استفاده می شود. یعنی در واقع این رادیوها کار یک اکسس پوینت یا مودم را در فضای داخلی منزل یا شرکت انجام می دهند.

انواع رادیوهای outdoor که برای گرفتن لینک رادیویی در مشهد روی پشت بام استفاده می شود، عبارتند از : رادیو LHG، ٰرادیو SXT، رادیو BASE BOX، رادیو NET METAL، رادیو GROOVE، رادیو METAL 5 و … .

۲- کابل

کابل شبکه یک کابل از جنس مس با روکش های متفاوت است که به نوعی ارتباط رادیو با اکسس پوینت و یا همان روتر شما را برقرار می‌کند. برای امنیت پرداز مهم است که ارتباط کاربران اینترنت رادیویی دارای پایداری بالایی باشد که یکی از موارد تامین این پایداری استفاده از کابل های مخصوص فضای خارجی است که در سرما، گرما، باد و باران و هرگونه عامل دیگری مقاومت بسیار بالایی دارد.

یک نمونه از این کابل ها که امنیت پرداز در نصب های خود از آن استفاده می کند کابل شبکه Cat 6.0 SFTP Outdoor Dual Jacket است. این کابل شبکه دارای دو روکش محافظ یک روکش محافظ فویل آلومینیوم و همچنین شیلد مسی برای مقاوم بودن کابل در برابر کشش بیش از اندازه و تغییرات آب و هوایی است. کابل اینترنت cat6 dual jacket outdoor

۳- اکسس پوینت یا مودم

اکسس پوینت به تجهیزی گفته می شود که دارای Wan Port بوده و کار آن دریافت اینترنت بر روی کابل و تبدیل آن به فرکانس های وایرلس است. در صورتی که شما تعداد زیادی دستگاه برای اتصال به اینترنت به صورت وایرلس را داشته باشید، نیاز است پس از راه اندازی اینترنت رادیویی یک اکسس پوینت نیز برای این امر تهیه کنید. البته کارشناسان امنیت پرداز با سابقه ای ۱۱ ساله برای راحتی شما لیستی از بهترین اکسس پوینت ها با قیمت معقول تهیه و آن لیست را در اختیار شما قرار می دهند. بدین منظور شما باید به کارشناسان ما بگویید که چه استفاده ای می خواهید از اینترنت داشته باشید (گیم، ترید و …) و این اینترنت را در چه محلی با چه متراژی می خواهید استفاده کنید. تا با توجه به دو مورد ذکر شده اکسس پوینت مناسب برای شما انتخاب شود. بهترین اکسس پوینت میکروتیک اینترنت وایرلس

مراحل راه اندازی اینترنت وایرلس در مشهد چیست؟

 1. مشاوره تلفنی با کارشناسان امنیت پرداز برای بررسی نیاز شما با توجه به بودجه‌تان
 2. امکان سنجی تلفنی و حضوری توسط کارشناسان فنی ما
 3. اعلام نتیجه و قیمت حدودی تجهیزات به شما و صدور پیش فاکتور و ارسال برای شما
 4. ثبت نام اکانت مطابق با خواسته مشترک
 5. ارجاع درخواست به واحد فنی برای تخصیص پورت به نام مشترک بر روی یکی از پاپ سایت های نزدیک به مشترک ( تنها برای اینترنت های پوینت تو پوینت | PTP)
 6. نصب تجهیزات سمت دکل توسط نصاب
 7. نصب سمت مشترک توسط نصاب
 8. تحویل پهنای باند و بهترین سرعت اینترنت رادیویی قابل قبول به مشتری

نکته! بعد از ۱۴ روز با مشتری تماس گرفته می شود که میزان رضایت مشتری از خدمات دریافتی سنجیده شود. چنانچه مشتری رضایت کافی داشته باشد، کار تمام شده و درخواست بسته می شود. اما در صورت عدم رضایت مشتری، کارشناس برای جلب رضایت و انجام خدمت به محل مشتری مجددا مراجعه خواهند کرد.

مراحل راه اندازی شبکه وایرلس با اکسس پوینت

اینترنت رادیویی برای چه کسانی مناسب است ؟

در یک کلام اگر اینترنت پرسرعت نامحدود با پینگ تایم پایین بدون قطعی و مقرون به صرفه می خواهید، اینترنت وایرلس مناسب شما است. به طور کل اینترنت وایرلس (رادیویی، بیسیم) برای همه افراد مناسب و قابل استفاده است. به خصوص کسانی‌ که به سرعت بالاتر و پینگ تایم پایین‌تری احتیاج دارند.

اینترنت رادیویی برای گیمینگ در مشهد
 • منازل شخصی
 • گیمرها، تریدرها، یوتیوبرها، استریمرها و بلاگرها
 • مناطقی که دورتر از شهر قرار دارند، مانند سوله ها، کارگاه ها و کارخانجات
 • کسانی که بر روی خط تلفن نمی توانند اینترنت دریافت کنند
 • مکان‌هایی که در آنجا آنتن موبایل وجود ندارد
 • مجموعه های بزرگ و کوچک، شرکت ها، سازمان‌ها، پاساژها
همین حالا رایگان مشاوره بگیرید

مزایا و معایب اینترنت رادیویی (وایرلس)

با اینکه این روزها به خصوص با شیوع ویروس کرونا؛ اینترنت مانند آب و غذا به یک نیاز اساسی و روزمره تبدیل شده است، اما متاسفانه گرانی بسته های اینترنت همراه مانند ایرانسل و همراه اول، پایین بودن سرعت روش های قدیمی مثل adsl باعث شده است، بیشتر افراد علی رغم پرداخت هزینه زیاد، دسترسی به اینترنت خوب و قابل قبول نداشته باشند.

از طرف دیگر اینترنت های قدیمی نیاز به خط تلفن ثابت دارند، قابلیت جابه جایی ندارند و سرعتشان کلافه کننده است. اما یک اینترنت وایرلس با تمام مزایای زیر شما را برای همیشه از دست اینترنت های کند و گران قیمت راحت می کنند. از جمله مزایای اینترنت رادیویی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم نیاز به خط تلفن ثابت: برای راه اندازی اینترنت رادیویی به هیچ عنوان شما نیاز به وجود مرکز مخابراتی و حتی خط تلفن ثابت در محل و منطقه خود نخواهید داشت.
 • سرعت آپلود و دانلود بالا: انتخاب آزاد مشتری برای میزان سرعت با توجه به بودجه از حداقل 10 مگابیت الی 500 مگابیت.
 • پینگ تایم پایین: با توجه به حذف برخی موارد زیرساختی در این نوع ارتباط، مشتری پایین تر پینگ و سریعترین ارتباط را خواهد داشت.
 • بدون قطعی: دراین نوع ارتباط با توجه به اینکه وابستگی به مراکز مخابراتی وجود ندارد شما دارای بالاترین وضعیت از لحاظ UPTime (مدت زمان بدون قطعی) هستید.
 • قابلیت جابه جایی: در اینترنت رادیویی شما می‌توانید بدون محدودیت و با پرداخت کمترین هزینه تجهیزات خود را جا به جا نموده و در محل جدید خود نصب نمایید. ( البته بهتر است در این خصوص قبل از هر اقدامی با کارشناسان امنیت پرداز برای تعیین پاپ سایت جدید مشورت نمایید)
 • پشتیبانی از اتصال تعدادکاربر نامحدود: اگر شما اینترنت وایرلس داشته باشید دیگر فرقی ندارد چند نفر همزمان از اینترنت استفاده کنند، و به هیچ عنوان دچار کندی سرعت نخواهید شد.

سوالات متداول (FAQ)

سرعت اینترنت رادیویی (وایرلس) چقدر است؟

حداقل سرعت 20 مگابیت بر ثانیه، میانگین سرعت 50 مگابیت بر ثانیه و حداکثر سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می‌باشد.

برای ثبت نام اینترنت وایرلس چه مدارکی لازم است؟

برای خرید و دریافت اینترنت وایرلس (رادیویی) تنها تصویر کارت ملی کافی است.

هزینه راه اندازی اینترنت رادیویی چقدر است؟

به تجهیزات و سرعتی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. هزینه تجهیزات، نصب و راه اندازی و سرویس اولیه از ۹ میلیون تومان شروع می‌شود.

اینترنت رادیویی برای چه کسانی مناسب است؟

این اینترنت برای منازل شخصی، مجموعه های بزرگ و کوچک، شرکت ها، سازمان‌ها، کارخانجات، فروشگاه‌ها، گیمینگ، تریدرها، یوتیوبرها و مکان‌های فاقد آنتن موبایل نیز مناسب است.

انواع اینترنت رادیویی چیست؟

اینترنت رادیویی اشتراکی به ۲ صورت اینترنت p2p و p2mp قابل ارائه است، که سرعت و پایداری اینترنت ptp بیشتر است.

بهترین اینترنت point to point چیست؟

بهترین اینترنت point to point که می‌توانید دریافت کنید، اتصالی است که آنتن رادیو سمت مشترک و سمت دکل ارتباط دهنده در یک تراز شعاعی بدون مانع باشند. علاوه بر آن از تجهیزات فرستنده و گیرنده (آنتن رادیو) قوی و به روز در برقراری لینک استفاده شده باشد.

شیوه سفارش دهی چگونه است؟

مشاوره و خرید اینترنت وایرلس رادیویی

جهت مشاوره و خرید اینترنت وایرلس رادیویی همین حالا با شماره‌های زیر تماس گرفته و یا فرم مقابل را تکمیل کرده تا کارشناسان امنیت پرداز در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

کارشناسان امنیت پرداز در تمامی ساعات روز پاسخ‌گوی شما خواهند بود.

ثبت نام آنی  چرا امنیت پرداز ؟

  با بیش از 1200 دکل فعال، اکثر مشتریان این گزینه را دارند که به بهترین دکل موجود در منطقه خودشان متصل شوند. با اتصال به بهترین دکل پاپ سایت ها معضلاتی مانند عدم دید مستقیم به دلیل وجود مانع فیزیکی مثل درختان، ساختمان ها حل می‌شود.

  بالاترین اولویت ما مشتریان فعلی popsite ها هستند. امنیت پرداز دارای تیم‌های پشتیبانی متعددی است که در صورت نیاز به پشتیبانی در محل، در کمترین زمان ممکن در محل مشتری حضور پیدا خواهند کرد.

  برای بالا بردن کیفیت کارمان، ما از بهترین تجهیزات شبکه و تجهیزات بی سیم استفاده می کنیم. ما اغلب فناوری‌های جدید را قبل از عرضه تجاری در شبکه‌های خودمان آزمایش می‌کنیم. بنابراین با اطمینان می‌توان گفت که بهترین کادر فنی را در داخل ایران داریم.

  شبکه های ما ۲۴ ساعت شبانه روز و 365 روز در سال برای جلوگیری از هرگونه اختلال یا مشکل نظارت می شوند. تکنسین های popsite های ما به طور شبانه روزی کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که خدمات رسانی به مشتریان در بهترین حالت قرار دارد.

  اینترنت وایرلس در مشهد بلوار برکپور با سرعت ۴۰ مگابیت بر ثانیه

  مشهد، بلوار برکپور

  اینترنت بیسیم پرسرعت با سرعت ۴۰ Mbps

  ، اینترنت وایرلس پرسرعت در شهر مشهد، محدوده بلوار احمد آباد با سرعت ۱۰۰ mbps

  مشهد، محدوده بلوار احمد آباد

  اینترنت وایرلس پرسرعت با سرعت ۱۰۰ mbps

  در ضمن می توانید در پایین همین مقاله در قسمت دیدگاه ها نظرات یا سوالات خود را مطرح کنید و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.
  زیرا کارشناسان امنیت پرداز هر روزه به سوالات شما پاسخ می دهند.
  ما را در اینستاگرام با آدرس Spardaz.ir@ دنبال کنید.

  4.9/5 - (104 votes)

  50 thoughts on “اینترنت رادیویی مشهد (اینترنت وایرلس مشهد)| قیمت + تجهیزات

   • مدیر سایت says:

    سلام
    بله، می‌تونید توی اون منطقه اینترنت رادیویی با سرعت خوبی دریافت کنید.

  1. مهدی says:

   سلام
   در محدوده قاسم اباد چهارراه اندیشه. یک طبقه بالای پیلوت . امکان دریافت چه سرعتی وجود دارد؟ هزینه حدودی؟ اطرف ما ظاهرا ساختمان های بلندی هست

   • مدیر سایت says:

    سلام، با توجه به موقعیتی که میفرمایید، بهتره تماس بگیرید با مجموعه از همکاران فنی درخواست کنید که امکان سنجی براتون انجام بدهند. هزینه پس از امکان سنجی مشخص میشه، چون باید بدونیم که شما چه سرعتی میخواید بگیرید و با توجه به اون چه تجهیزی لازم دارید. پس لطفا با شماره 91094500 تماس بگیرید.

   • مدیر سایت says:

    سلام، می‌تونید تا سرعت ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه از ما دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و امکان سنجی تلفنی نیز می‌توانید با شماره‌های ما در تماس باشید.

  2. jalal says:

   با سلام و درود خدمت مدیر محترم سایت امنیت پرداز
   سوال بنده اینست که ایا در منطقیه مهراباد مشهد مفتح شرقی 1 پوشش خدمات دارید ؟
   ممنون میشم اگه پاسخ دهید.

  3. امیر says:

   باسلام
   با مطالعه این مطالب خیلی تمایل دارم استفاده کنم…چون واقعا این چند ماهه از اینترنت جز رنج و عذاب و ضرر چیزی ندیدم…..
   آیا در گلبهار هم میتونیم استفاده کنیم ازین سرویس؟؟؟؟

   • مدیر سایت says:

    سلام، بله این اینترنت برای همیشه شما را از شر اینترنت‌های کند خلاص می‌کند.
    در گلبهار هم امکان راه‌اندازی توسط تیم ما وجود دارد.

  4. مرتضی says:

   عرض ادب و درود، لطفا میشه بفرمایید که آیا سرویس دهی در گلبهار هم مقدور هست یا خیر، واگر هست با چه کیفیتی؟ برای اینترنت خانگی و کار تریدر

   • مدیر سایت says:

    درود، بله سرویس اینترنت رادیویی در گلبهار مشهد هم توسط تیم امنیت پرداز قابل ارائه هست. برای مشاوره سرعت و کیفیت جهت کار ترید و مصرف خانگی حتما با شماره‌ ۹۱۰۹۴۵۰۰-۰۵۱ تماس بگیرید.

  5. شهریار says:

   سلام محدوده هاشمیه سرویس دهی دارید و برای منزل میخوام . سرعت دانلود با adsl چقدر تفاوت داره در محدوده ما سرعت دانلود اینترنت ۱۶ مگ بالای ۱.۲ مک نمیره با سرویس های شما سرعت دانلود چقدر هست؟ با همون سرعت ۲۰ مگ
   ممنون

   • مدیر سایت says:

    سلام
    بله سرویس دهی داریم، اینترنت رادیویی با اینترنت adsl بسیار تفاوت دارد. اینترنت رادیویی بیشترین سرعت دانلود و آپلود را به شما میدهد.
    سرعت دانلود این اینترنت تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه ( ۱۰ مگابایت با دانلود منیجر) به صورت real است.
    می‌توانید در صورت نیاز برای راهنمایی بیشتر با شماره ۹۱۰۹۴۵۰۰ تماس بگیرید.

  6. ناشناس says:

   سپاسگذارم برای این مطلب کامل 🙏
   اینترنت رادیویی اختصاصی چه قیمتی دارد؟ برای یک مجموعه کارخانه سمت کلات

   • مدیر سایت says:

    سلام، هزینه اینترنت رادیویی dedicate سمت کلات از ۱۵ میلیون تومان شروع می‌شود.

   • مدیر سایت says:

    سلام، در بلوار رضا احمدآباد سرعت‌های ۵۰ مگابیت تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه قابل ارائه است.

  7. Hamidreza says:

   سلام
   ایا داخل بلوار توس )بین میدان فهمیده و معراج(
   هم ساپورت میشه و اینکه صورت ب چ صورت هست

   • مدیر سایت says:

    سلام، بله در آن منطقه هم پوشش داریم. در متن مقاله کاملا شرایط توضیح داده شده است. اما اگر راهنمایی بیشتری نیاز دارید با شماره ۰۹۹۹۹۸۹۷۰۳۴ در ارتباط باشید.

   • مدیر سایت says:

    سلام، بله
    برای مشاوره می‌توانید با شماره‌های درج شده در مطلب تماس بگیرید.

  8. احمد says:

   سلام .وقتتون بخیر .سمت جاده کلات_مشهد روهم‌پوشش میده ؟کیلومتر ۷ واینکه باچه سرعتی ؟باتشکر

   • مدیر سایت says:

    سلام، با تشکر
    بله، در آن منطقه امکان ارائه سرویس اینترنت رادیویی از سرعت ۱۰ مگابیت تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه وجود دارد. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های درج شده در متن مقاله تماس بگیرید.

  9. رحمتی says:

   سلام و عرض احترام میخواستم بدونم
   برای منطقه بلوار طبرسی شمالی سرویس ارایه میدید؟ و اینکه با چه سرعتی امکان پذیر است

   • مدیر سایت says:

    سلام وقت بخیر بله در اون منطقه سرویس ۵۰ و ۱۰۰ مگابیت ارائه می شود، لطفا برای راهنمایی در این خصوص با شماره ۰۵۱۹۱۰۱۰۲۵۳ و یا شماره ۰۹۹۹۹۸۹۷۰۳۴ در ارتباط باشید.

   • مدیر سایت says:

    سلام بله کاملا تحت پوشش است، شما می توانید برای دریافت راهنمایی بیشتر با شماره ۰۵۱۹۱۰۱۰۲۵۳ و یا شماره ۰۹۹۹۹۸۹۷۰۳۴ در ارتباط باشید.

  10. امین says:

   سلام وقت بخیر محدوده حجاب در قاسم آباد تحت پوششتون هست ؟ اگر هست ایا لینک پوینت تو پوینت و با کیفیت نزدیک منطقه ما ارائه میدید؟

   • مدیر سایت says:

    سلام
    بله تحت پوشش هست و لینک رادیویی با سرعت ۵۰ و ۱۰۰ مگابیت در منطقه شما قابل ارائه می باشد.
    شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۵۱۹۱۰۱۰۲۵۳ دفترمشهد امنیت پرداز و یا شماره ۰۹۹۹۹۸۹۷۰۳۴ در ارتباط باشید.

   • احمدرضا says:

    سلام وقت بخیر خسته نباشید.
    سرعت اینترنت معقول برای ترید، چند مگ خوبه؟ و بفرمایید(( بولوار گلدیس)) (ابتدای فکوری، برونسی) قابل ارائه با چه سرعتی است؟
    با تشکر

    • مدیر سایت says:

     سلام وقت شما هم بخیر
     سرعت اینترنت برای ترید از ۳۰ مگابیت به بالا مناسب است. ما در اون منطقه می‌توانیم به شما تا ۱۰۰ مگابیت بر ثانیه هم اینترنت وایرلس ارائه بدهیم.
     لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره‌ 91094500-051 در ارتباط باشید.

  11. سینا says:

   سلام ببخشید میخواستم بدونم منطقه‌ی عصمتیه مشهد پوینت تو پوینت رو ساپورت میکنه؟ و اگه ساپورت میکنه کیفیتش چطوریه؟

   • مدیر سایت says:

    سلام در منطقه شما یکی از با کیفیت ترین لینک های پوینت تو پوینت ارايه می شود لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ۰۵۱۹۱۰۱۰۲۵۳ دفتر مشهد امنیت پرداز و یا شماره ۰۹۹۹۹۸۹۷۰۳۴ در ارتباط باشید

  12. امیر محمد says:

   سلام خسته نباشید
   میخاستم ببینم ایا منطقه حسابی مشهد رو ساپورت میکنه اینترنت پوینت تو پوینت یا خیر ؟
   و اینکه سرعتش چقدره اگه ساپورت کنه
   خیلی ممنون

   • مدیر سایت says:

    سلام
    بله، سرعت توی اون منطقه به نوع تجهیزات برای خرید برمیگرده که بین 10 تا 100 مگابیت میتونید سرعت دانلود داشته باشید، ه شما پیشنهاد میکنیم با شماره های 05191010253 دفتر مشهد امنیت پرداز و یا شماره 09999897034 در ارتباط باشید.

  13. رضا says:

   سلام.منطقه سیمتری طلاب تحت پوشش هست یا خیر،اگر هست تا چه سرعتی امکان استفاده داره؟

   • مدیر سایت says:

    سلام بله تحت پوشش است و تا سرعت ۵۰ مگابیت امکان واگذاری پهنای باند می باشد لطفا برای دریافت مشاوره و خرید با شماره های 05191010253 و یا 09999897034 در ارتباط باشید.

  14. سعید says:

   سلام، ممنون از این مطلب کاملی که گذاشته بودید
   یه سوال دارم اینترنت وایرلس با تجهیزات امانی هم شما انجام میدین؟

   • مدیر سایت says:

    سلام
    خواهش میکنم، بله در صورتی که مشترکی پهنای باند اختصاصی بالای 40 مگابیت تقاضا نماید تجهیزات امانی داده می شود.

   • مدیر سایت says:

    سلام
    با توجه به بودجه شما متغیر است، اما حدودا بین 30 الی 70 مگابیت می توانید سرعت آپلود داشته باشید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.